Тренировки по Кикбокс, Бокс, Тае Бо, Табата и др.

Блог

Начало»Новини»Обява за работа: Рецепционистка спортен център + сътрудник онлайн магазин

Обява за работа: Рецепционистка спортен център + сътрудник онлайн магазин

TERES Gym & Fight Club, Пловдив търси рецепционистка за залата ни в Кючука, както и помощник за онлайн магазина ни. Работа е подходяща за студенти свободни във втората половина от деня.

Работно време: от 14 ч. до 19:30 ч. (При желание има възможност длъжността да стане на пълен работен ден, 8 ч., в последствие.)
Работни дни: понеделник – петък.
Месторабота: Пловдив, ул. Димитър Талев 75А
Стартово възнаграждение: От 30 до 40 лева на ден в зависимост от първоначалните умения.
Възможност за поетапно увеличение на дохода в зависимост от придобитите умение и справянето с работата.
Трудов договор.

Изисквания:

– Общителност, добри обноски, спретнат външен вид, коректно и положително отношение към клиентите.
– Компютърна грамотност.
– Умения за планиране на времето и организация на изпълнението на задачите.
– Желание за развитие.

Задължения и отговорности:

– Посреща и обслужва клиентите на спортния комплекс.
– Работа с касов апарат.
– Обработка на поръчки.
– Генериране на товарителници.
– Контрол на складови наличности и ревизии.
– Кореспонденция с клиенти по телефон, имейл и чат.
– Работа с онлайн платформа Opencart на онлайн магазин за спортни стоки и хранителни добавки – заприхождаване на стоки, добавяне на снимки и описания на продукти. (Обучение за работа с платформата при липса на опит.)

Ние предлагаме:

– Фирмено обучение.
– Трудов договор.
– Заплащане на седмична база.
– Социални придобивки.
– Дългосрочно сътрудничество!
– Възможност за повишаване на дохода.

Може да се запознаете с нашия спортен център и предлаганите в него услуги тук: https://teres.bg , както и с нашия онлайн магазин тук: https://fightshop.bg

Ако имате желание да станете част от екипа ни, моля изпратете автобиография и актуална снимка на info@teres.bg. Няколко реда с мотивите Ви да кандидатствате при нас биха били в плюс.

Oдобрените кандидати ще получат покана за интервю.
Гарантираме Ви, че личните данни на кандидатите ще бъдат запазени в строга конфиденциалност.

Рецепция на Teres Gym Plovdiv

СК ТЕРЕС

Автор

Администратор

Напишете коментар