Тренировки по Кикбокс, Бокс, Тае Бо, Табата и др.

Блог

Начало»Новини»Две шампионски титли от Държавното по Кикбокс в стил К-1 (Снимки)

Две шампионски титли от Държавното по Кикбокс в стил К-1 (Снимки)

През изминалия уикенд в Пловдив се проведе Държавният шампионат по Кикбокс в най-тежкия стил К-1. В него се включиха 22 клуба от цялата страна с над 90 участника.

Отборно класиране по медали от Държавното по Кикбокс в стил К-1, Пловдив 2019

Пловдивският клуб ТЕРЕС бе представен от 6 бойци. И шестимата се окичиха с медали.

Със златни медали и шампиони в своите категории станаха Петър Йочев при юноши старша възраст до 71 кг. и Георги Иванов при момчета 13-14 год. до 69 кг.
На второ място се наредиха Виктория Янкова при момичета 13-14 год. и Емилио Ралев в същата възрастова група в категория до 63 кг.
На трето място останаха Ивайло Панев при мъжете в категория до 63,5 кг. и Кирил Георгиев също при мъжете в категория до 57 кг.

В общото отборно класиране се нареждаме на 5 място от 22 клуба от цялата страна.